Biuro, wykłady: ul. Raszyńska 48, Poznań
Miejsce rozpoczęcia jazd: ul. Zgoda 19, Poznań

Godziny pracy

  • pon. - pt. 8:00-20:00
  • sobota 8:00-14:00
  • niedziela wolne

O nas

PASJA

PASJA

OSK MASTER to szkoła jazdy w Poznaniu, która powstała z pasji do zawodu i chęci przekazania przyszłym kierowcom jak najwięcej informacji o zasadach poruszania się i bezpieczeństwie na drodze. Dzięki nam poradzisz sobie zarówno na egzaminie, jak i w codziennych warunkach na drodze. Wybierając naszą szkołę poznasz nie tylko przepisy ruchu drogowego zgodne z ustawą o ruchu drogowym, ale zobaczysz to na konkretnych przykładach w mieście.

UNIWERSALNOŚĆ

UNIWERSALNOŚĆ

Naszym celem, jako szkoły jazdy jest nie tylko przygotowanie do egzaminu państwowego, ale również nauczenie Cię radzenia sobie w codziennych sytuacjach na drodze. Jazdy na kursie nie ograniczają się wyłącznie do „terenów egzaminacyjnych”. Jeździmy po całym mieście, abyś czuł się pewnie za kierownicą, jako pełnoprawny kierowca.

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

PROFESJONALNE PODEJŚCIE

Miła atmosfera oraz indywidualne podejście sprawią, że z radością będziesz przychodzić na każde zajęcia, co pozwoli Ci bezstresowo przygotować się do egzaminu państwowego.

NOWOCZESNOŚĆ

NOWOCZESNOŚĆ

Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy z pełnym zapleczem dydaktycznym. Wykłady prowadzone są w sposób ciekawy i na konkretnych przykładach dzięki multimedialnym prezentacjom z materiałami filmowymi oraz bezpośrednim zaangażowaniu wykładowcy. W ramach szkolenia gwarantujemy również profesjonalne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej prowadzone przez ratownika medycznego. Dla zapracowanych kursantów oferujemy możliwość odbycia kursu w systemie e-learningu, dzięki czemu pogodzisz naukę ze swoimi codziennymi obowiązkami.

OPTYMALIZACJA

OPTYMALIZACJA

Podczas kursu praktycznego wraz z każdymi zajęciami wprowadzane są stopniowo nowe elementy, dzięki czemu czujesz ciągły postęp w nauce. Czas trwania całego kursu w dużej mierze zależy od Ciebie i Twojej dyspozycyjności, dlatego dla każdego kursanta zaplanujemy i zoptymalizujemy jazdy tak, aby czas między nimi był jak najkrótszy.

OSZCZĘDNOŚĆ

OSZCZĘDNOŚĆ

Wybierając kurs w naszej szkole będziesz miał poczucie, że inwestujesz w profesjonalizm i najlepszą jakość nauczania, co zwróci Ci się w postaci własnego prawo jazdy. Zgadzając się na współpracę z nami masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszty. W ramach kursu otrzymujesz od nas za darmo niezbędne materiały do nauki i dodatkową godzinę jazd w postaci egzaminu wewnętrznego. Posiadamy również ciekawe promocje, dzięki czemu możesz dużo zaoszczędzić. Postaw na dobrą szkołę jazdy w Poznaniu! Obserwuj nas na facebook’u, aby być na bieżąco z najlepszą ofertą!

© Copyright 2020 - Ośrodek Szkolenia Kierowców MASTER
Zaufane opinie